NÜKLEON

Nükleon Laboratuvar Şirketleri olarak:

İlk hedefi yenilik izleyen değil, yenilik belirleyen olmak ve farkındalık yaratmak olarak çalışmalarımıza hız verdik. Amacı ise gerçek anlamda güç, düşünce ve hedef birliği üzerine kurulmuştur.

Nükleon temsilcisi olduğu firmalarla ortak amaci, yeni sinerjiler yaratmak, ürün yelpazesini ve çeşitliliğini sürekli geliştirmek, etkinliğini ve örgütsel verimliliğini artirmak, yüksek kalite standartlarinda üretilen yenilikçi özel isteklere cevap verebilen ürünlerle yeni ufuklar açabilmektir.

Nükleon dünyanın önde gelen firmaları ile uzmanlık alanlarını genişleterek kamu hastaneleri, özel hastaneler, üniversiteler, araştırma enstitüleri, üretim fabrikaları, tıp, laboratuar, medikal ve endüstri makine sektörlerindeişletmecilik çözümlerini oluşturup, özel tecrübe gerektiren ileri teknoloji ürünlerini sunarak günden güne artan periyotlarla başarıdan başarıya koşmaktadır.

Çekerocak, Kül fırını, kurutfa fırını, etüv, bitki büyütme kabinleri, laminar flow, inkübatör,  kimyasal saklama dolabı, ultrasonic su banyosu, yağ tayin cihazı, soğutmalı su banyosu, manyetik karıştırı, iklimlendirme kabini, biyolojik güvenlik kabini, kür ve nem kabini, kit saklama dolabı, vakum pompalar, karıştırıcılar ve teraziler üretim hattımızda üretilmektedir.

İMALAT GRUPLARIMIZ;

Temel Laboratuar Cihazları,

Beton, Asfalt, Agrega Test Cihazları,

Laboratuar Tezgah Sistemleri,

Laboratuar Temiz Oda Sistemleri,

Medikal ve Hastane Demirbaşları,

Anahtar Teslim Laboratuar Sistemleri,

Laboratuar Kimyasalları,

Laboratuar Sarf Malzemeleri,

Laboratuar Cam Malzemeleri

Laboratuar Cihaz ve Ekipmanları,

Güzel günlerde görüşmek üzere…