HAKKIMIZDA

NÜKLEON Güçlü Kuruluş, Yeni Hedefler…

2008’da kurulan NÜKLEON Laboratuvar Cihazları, bugün ülkemizin en hızlı büyüyen laboratuvar cihazı üreticilerinden birisidir.

2008 yılında küçük bir atölyede faaliyetlerine başlamıştır. Bugün üretiminin büyük çoğunluğu yerli imkanlarla ve 2000 metre kare kapalı alanda sürdürmektedir. Bünyesinde 2 şirket ve 3 marka, yaklaşık 20 personel istihdam etmektedir.

Nükleon kurulduğu günden beri ürettiği cihazların geliştirilmesini ana hedef olarak belirlemiştir.

Kaliteli ve Güvenli Sonuç

Nükleon için kalite en önemli prensiplerin başında gelir. Bu, sahip olduğumuz ISO 9001, ISO 13485, ISO 14001, ISO 18001, ISO 10002 ve TSE belgeleriyle de ispatlanmıştır.

Güvenlik ve kaliteyi çalışmalarımızla birleştirerek, ürünlerimizin gelişimi için aralıksız çaba sarf etmekteyiz. Müşterilerimizin isteklerine cevap verebilmek için gerek çalışma şartlarımıza gerekse makine parkımıza sürekli yatırım yaparak kendimizi geliştiriyoruz. Bu gün geldiğimiz noktada ürettiğimiz cihazlar üretim hattımızdan çıkmadan paketlemeye kadar bünyemizde yapılmaktadır. Alanında birinci sınıf parçalar ve yüksek kalitedeki ham maddelerle, ürünlerimiz ülkemiz adına gurur duyacağınız seviyededir.

Alanında uzman ekibimiz ve alt yapımızdan yetişen kendi personelimiz güvenlik ve kalitemizin teminatıdır.

Yatırım ve Büyüme

Müşterilerimize daha özellikli ve kaliteli ürünler sunmak için, AR-GE’ye yapılan önemli yatırımlarla birlikte tecrübeli mühendis kadromuz ve teknik personelimiz sürekli çalışmaktadır.

Geniş Ürün Yelpazesi ve Kullanım Alanları

Laboratuvar Cihazlarından Kendi Üretimimiz olan ürünler; Çeker Ocak, Kül Fırını, Kurutma Fırını, Etüv, Bitki Büyütme Kabinleri, Laminar Flow, İnkübatör,  Kimyasal Saklama Dolabı, Ultrasonic Su Banyosu, Yağ Tayin Cihazı, Soğutmalı Su Banyosu, Çalkalamalı Su Banyosu, Manyetik Karıştırıcı, İklimlendirme Kabinleri, Klimatik Test Kabinleri, Biyolojik Güvenlik Kabini, Kür ve Nem Kabini,  Mekanik Karıştırıcı, Isıtıcı Tabla, Saf Su Cihazı, üretim hattımızda üretilmektedir.

Nükleon ürünleri birçok farklı alanda kullanılmak üzere tasarlanmış ve geliştirilmiştir; Temel Laboratuvar Cihazları, Beton, Asfalt, Agrega Test Cihazları, Laboratuvar Tezgah Sistemleri,  Anahtar Teslim Laboratuvar Sistemleri, Laboratuvar Kimyasalları, Laboratuvar Sarf Malzemeleri, Laboratuvar Cam Malzemeleri, Laboratuvar Cihaz ve Ekipmanları, ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Profesyonel Destek 

Sektördeki yenilikleri teknik personelimizle anlatarak iş ortaklarımız ve bayilerimiz aracılığıyla hızlı şekilde son kullanıcıya ulaştırıyoruz. Bu sayede satış sonrası ve kurulum aşamasında da teknik servis desteği deneyimli bayilerimiz ve teknik personelimiz tarafından verilmektedir.